Linken 2019 resultatliste

Her ligger resultatlisten for Linken Opp 2019

3000 meter testløp

Her ligger resultatlisten for testløpet

ResultatListe_Klubbmesterskap

Klubbmesterskap 2019

ResultatListe_Stor20_03_2019_20_32_07

Onsdagsrenn 20/3-19, klassisk

Serieresultater

Her kan du følge med hvem som har gått hvilke renn. Det er hele 14 løpere som har gått alle renn til nå.

https://live.eqtiming.com/#series:815-183615-1-

 

 

ResultatListe_Stor13_03_2019_20_53_13

Onsdagsrenn 13/3-19, fri stil.

ResultatListe_Stor20_02_2019_20_35_14

Onsdagsrenn 20/2-19, klassisk.

ResultatListe_Stor13_02_2019_22_06_12

Onsdagsrenn 13/2-19, fri stil.

ResultatListe_Stor06_02_2019_19_59_58

Onsdagsrenn 6/2-19, klassisk

Onsdagsrenn 30/1-19, sprintstafett lagoppsett.

For etappetider se www.eqtiming.no.
 
J 8-10
64 Ballangen Lag 5  15:00
Selma Kvandal Solberg
Karoline Sagnes Jørgensen
 
G 11-12
60 Ballangen Lag 1  10:57
Christen Anders Hansen
Andreas Sagnes Jørgensen
2 63 Ballangen Lag 4  14:05
Markus Martinussen Bratland
Jakob Mikal Strøm Amundsen
3 62 Ballangen Lag 3  14:49
Ludvik Johan Myklevold
Andreas Arntsen
J 11-12
1 66 Ballangen Lag 7 13:26
Tuva Linnea Selnes
Andrea Kristoffersen
Mix 11-12
1 65 Ballangen Lag 6  15:11
Thea Valnes Bratland
Lukas Sommerset
G 15-16
1 82 Ballangen Lag 12  13:22
Tobias Sørslett Samuelsen
Per Anders Lind
J 15-16
1 81 Ballangen Lag 11  16:32
Charlene Ødegård Bakke
Sigrid Kvandal Solberg
M Senior
1 83 Ballangen Lag 13  15:24
Kjetil Greiner Solberg
David Mathisen

ResultatListe_Stor30_01_2019_23_18_52

Onsdagsrenn 30/1-19, fri stil sprint/sprintstafett










ResultatListe_Stor24_01_2019_10_29_08

Onsdagsrenn 23/1-19, klassisk

ResultatListe_Stor17_01_2019_07_17_48

Onsdagsrenn 16/1, fri stil

ResultatListe_Stor09_01_2019_21_15_41 (1)

Onsdagsrenn 9/1, klassisk stil

Resultatliste

Nisserenn 19/12-18.

Linken opp trimklasse

Trimklasse:

Espen

Johanessen

Haavard

Finn

Nina

Finn

Kirsti

Hansen

Ulrikke

Hansen

Øyvind

Hansen

Selma

Solberg

Sigrid

Solberg

Camilla

Kvandal

Jan Tore

Mathiesen

David

Mathiesen

Charlene

Bakke

Linken Opp konkurranseklasse

Plassering

Fornavn

Etternavn

Klubb

Tid

Damer

 

 

 

 

1

Turid

Haugen

NVE Nord B.I.L.

0:27:47

2

Marte

Bergmann

 

0:30:57

3

Eline

Hansen

Ballangen Ski

00:33:08

4

Tuva

Arntzen

Balangen Ski

0:45:10

 

 

 

 

 

Herrer

 

 

 

 

1

Ståle

Auran

Kjeldebotn I.L.

0:23:53

2

Oskar

Johanessen

Ankenes Skiklubb

0:25:14

3

Kjetil

Solberg

Ballangen Ski

0:25:46

4 (Født 06)

Anton

Arntzen

Ballangen Ski

0:30:39

5 (Født 07)

Christen

Hansen

Ballangen Ski

00:38:29

Resultatliste

Klubbmesterskap 2018

Resultatliste

Onsdagsrenn 21/3-18, fri stil.

Onsdagsrenn 21/3-18

Sprintstafett 2x2x800m, blandete lag.

1 Charlene Ødegaard Bakke
 Andreas Sagnes Jørgensen
2 David Mathisen
 Christen Hansen
3 Ronny Bakke
 Anton Arntsen
4 Lars-Inge Jørgensen
 Andrea Kristoffersen
5 Vegard Johnsen
 Ragnhild Kvandal Solberg
6 Eline Hansen
 Malene Pettersen
7 Tobias Samuelsen
 Romina Fjellvang
8 Tuva Arntsen
 Helene Amundsen