3000 meter testløp 16 september 2020

Linken Opp 2020

Resultatliste Linken Opp 2020
28.08.2020

Menn Senior.

1 117 Oskar Johannesen Ankenes Ski 22.22
2 112 Raymond Sandbakk Ballangen Friidrett 23.34
3 113 Sten Askvik Team Rynkeby 25.18
4 111 Mathias Holmer Bjerkvik Ski 25.31
5 120 Sondre Vallanger Narvik Skiklubb 26.26
6 91 Robert Israelsen Ballangen Friidrett 32.49

Kvinner Senior.

1 101 Kristina Pettersen Ballangen Friidrett 27.11
2 108 Beate Bratland Ballangen Ski 27.17
3 110 Lise Holmer Bjerkvik Ski 28.53
4 93 Jeanette Gundersen NVE BIL Flyg og Flyg 29.03
5 115 Eirin Sørslett Ballangen Friidrett 30.11
6 102 Hilde Sørslett Ballangen Friidrett 30.53
7 90 Ann Karin Storøy Ballangen Friidrett 31.13

Menn Junior.

1 119 Anton Arntsen Ballangen Ski 24.19
2 107 Emil Bratland Ballangen Ski 25.53
3 104 Simen Elvenes Ballangen Ski 26.01
4 117 Håvard Vanem Ankenes Ski 26.22
5 103 Martin Elvenes Ballangen Ski 26.30
6 106 Andreas Jørgensen Ballangen Ski 27.21
7 108 David Mathisen Ballangen Ski 28.22
8 114 Markus Bratland Ballangen Ski 29.35
9 92 Christen Hansen Ballangen Ski 31.10

Kvinner Junior.

1 100 Thea Bratland Ballangen ski 26.41
2 109 Mona Holmer Bjerkvik Ski 26.46
3 118 Sigrid Vanem Ankenes Ski 31.53

ResultatListe_Stor11_03_2020_20_48_59

Onsdagsrenn 11/3-20, fri stil

Resultat_Relay_26_02_2020_21_47_22

Onsdagsrenn 26/2-20, sprint/sprintstafett, fri stil
For etappetider se www.eqtiming.no

ResultatListe_Stor19_02_2020_20_27_46

Onsdagsrenn 19/2-20, fri stil

ResultatListe_Stor05_02_2020_20_51_12

Onsdagsrenn 5/2-20, Fri stil

ResultatListe_Stor29_01_2020_20_32_46

Onsdagsrenn 29/1-20, klassisk

ResultatListe_Stor22_01_2020_21_11_34

Onsdagsrenn 22/1-20, fri stil

ResultatListe_Stor15_01_2020_22_13_00

Onsdagsrenn 15/1-20, klassisk

ResultatListe_Stor08_01_2020_20_25_30

Onsdagsrenn 8/1-20, fri stil

ResultatListe_Stor16_12_2019_21_18_16

Nisserenn 16/12-19

Linken 2019 resultatliste

Her ligger resultatlisten for Linken Opp 2019

3000 meter testløp

Her ligger resultatlisten for testløpet

ResultatListe_Klubbmesterskap

Klubbmesterskap 2019

ResultatListe_Stor20_03_2019_20_32_07

Onsdagsrenn 20/3-19, klassisk

Serieresultater

Her kan du følge med hvem som har gått hvilke renn. Det er hele 14 løpere som har gått alle renn til nå.

https://live.eqtiming.com/#series:815-183615-1-

 

 

ResultatListe_Stor13_03_2019_20_53_13

Onsdagsrenn 13/3-19, fri stil.

ResultatListe_Stor20_02_2019_20_35_14

Onsdagsrenn 20/2-19, klassisk.

ResultatListe_Stor13_02_2019_22_06_12

Onsdagsrenn 13/2-19, fri stil.

ResultatListe_Stor06_02_2019_19_59_58

Onsdagsrenn 6/2-19, klassisk

Onsdagsrenn 30/1-19, sprintstafett lagoppsett.

For etappetider se www.eqtiming.no.
 
J 8-10
64 Ballangen Lag 5  15:00
Selma Kvandal Solberg
Karoline Sagnes Jørgensen
 
G 11-12
60 Ballangen Lag 1  10:57
Christen Anders Hansen
Andreas Sagnes Jørgensen
2 63 Ballangen Lag 4  14:05
Markus Martinussen Bratland
Jakob Mikal Strøm Amundsen
3 62 Ballangen Lag 3  14:49
Ludvik Johan Myklevold
Andreas Arntsen
J 11-12
1 66 Ballangen Lag 7 13:26
Tuva Linnea Selnes
Andrea Kristoffersen
Mix 11-12
1 65 Ballangen Lag 6  15:11
Thea Valnes Bratland
Lukas Sommerset
G 15-16
1 82 Ballangen Lag 12  13:22
Tobias Sørslett Samuelsen
Per Anders Lind
J 15-16
1 81 Ballangen Lag 11  16:32
Charlene Ødegård Bakke
Sigrid Kvandal Solberg
M Senior
1 83 Ballangen Lag 13  15:24
Kjetil Greiner Solberg
David Mathisen

ResultatListe_Stor30_01_2019_23_18_52

Onsdagsrenn 30/1-19, fri stil sprint/sprintstafett










ResultatListe_Stor24_01_2019_10_29_08

Onsdagsrenn 23/1-19, klassisk